İğne Oyası: Havlu Kenarı #4

İğne oyası eskiden beri  annelerimizin, anneannelerimizin yaptığı ve günümüze kadar gelmiş modası hiç geçmeyen bir el işlerimizdendir.

Bazen yazmalarımızı süsleriz, bazen yazmalarımızı süsleriz, bazen havlularımıza renk katarız bazen bohçalarımızı süsleriz. İğne oyalarıyla yaprak yaparız çiçek yaparız gül yaparız ne yaparsak yapalım iğne oyasıyla her yapılan işlerimiz zarif ve güzel oluyor.

Ben iğne oyasını çocuk denecek yaşta öğrendim. O günden beri ben iğne oyasını severek ve isteyerek yapıyorum. Bazen kendime yaptım bazen hediye bazen çeyiz için bazen de ihtiyaçtan sattım.

Yıllarca bıkmadan yaptığım el işlerindendir iğne oyası. Zaten sabır isteyen bir iş olduğu için iğne oyasını herkes becerip yapamaz.

Ben bu havlu kenarını pırpırlı kaya ve motifle yaptım. Motifin ortasını plastik halkaya tığ işi örümcekle yaptım üstünü zürafa ve pırpır yapıp kayaları yaparken motifimi birleştirdim. Güzel bir havlu kenarı oldu umarım siz de beğenirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün havlu kenarı yapımı videosu ile karşınızdayım.  Beğeneceğinizi umuyorum. Eğer youtube kanalımı takip ediyorsanız yine buna benzer birçok videomun olduğunu görebilirsiniz.

Youtube kanalıma abone olmak ister misiniz? Abone olmak için tıklayınız. (Youtube kanalıma abone olup paylaştığım videolara herkesten önce haberdar olabilirsiniz.)

Bilgi: Videoları 1080p seçerek HD izleyebilirsiniz.

Youtube Kanalım : EV HANIMI  

Havlu Kenarı Yapımını Buradan İzleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir