Kitap Ayracı Yapımı

Okuduğunuz kitabın hangi sayfasında kaldığımızı bulmak için iki sayfanın arasına koyulan nesnedir ayraç. Kitbın köşelerin kıvırmak yerine ayraç kullanmak daha mantıklı ve kitap için daha sağlıklıdır.

Ayraç kitap okuma isteği uyandırır.Bazen sevimli hayvanlar olur üstünde bazen güzel sözler bazen de seviğimiz filmin karakteri. Yediden yetmişe herkesin ruhuna hitap eden resimler yazılar bulunur. Kimisi için gereksiz bir nesne gibi gözükse de bunun koleksiyonunu yapanlar bile vardır. Ben de bu güzel icada benim de bir katkım olsun istedim. Evde basitçe yapabileceğiniz bir ayracın yapımını kanalıma yükledim.

Artık her yerde bulabileceğiniz ayracı evlerimizde kendimizde yapıp çocuklarımıza hediye edebiliyoruz. Hatta çocuklarımızla birlikte yapabiliriz.Bu çocuklarımızda el becerilerini ve hayal güçlerini de genişletir.

Ben de arta kalmış dantelimle böyle bir ayraç yaptım, hediye ettim.

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün kitap ayracı yapımı videosu ile karşınızdayım. Beğeneceğinizi umuyorum. Eğer youtube kanalımı takip ediyorsanız yine buna benzer birçok videomun olduğunu görebilirsiniz.

Youtube kanalıma abone olmak ister misiniz? Abone olmak için tıklayınız. (Youtube kanalıma abone olup paylaştığım videolara herkesten önce haberdar olabilirsiniz.)

Bilgi: Videoları 1080p seçerek HD izleyebilirsiniz.

Youtube Kanalım : EV HANIMI  

Kitap Ayracı Yapımını Buradan İzleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir